Armatura

Producent drzwi

Off 25
4.00 avg. rating (78% score) - 1 vote

Drzwi zewnętrzne można podzielić na: drzwi stalowe, drzwi aluminiowe. Producent drzwi zewnętrznych produkuje skrzydła drzwiowe energooszczędne.
Drzwi stalowe charakteryzują się dość dobrą odpornością na działanie czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcz, mróz, skrzydła drzwiowe stalowe w porównaniu do drewnianych nie ulegają wypaczeniu. Drzwi stalowe zbudowane są najczęściej z ramy, która wykonana jest z drewna klejonego. Do ramy z drewna przymocowane są zawiasy. W środku drzwi znajduje się izolacja z pianki poliuretanowej. Drzwi stalowe mają powierzchnię laminowaną ze strukturą drewna lub są malowane proszkowo. Ościeżnica skrzydeł drzwiowych wykonana jest również ze stali. Takie skrzydła drzwiowe stosuje się najczęściej w domach jednorodzinnych.
Drzwi aluminiowe charakteryzują się niewielką wagą. Profil tych drzwi w środku najczęściej jest pusty z licznymi przegrodami termicznymi. Skrzydła drzwiowe występują również w wariancie ocieplonym z pianką poliuretanową w środku. Drzwi te dostępne są w bardzo dużej ilości kolorów.

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Kontakt:

Emailadmin(malpa)nasze-mieszkania24.com.pl
Tel[026] 973 82 90
MiastoGorzów Wielkopolski

Ankieta:

Czy chciałbyś zareklmować swoją witrynę internetową na naszym blogu?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe artykuły:

  • Narzędzia budowlane

    Każda budowa wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Warto wiedzieć, że najlepiej jest skorzystać z profesjonalnego sprzętu, gdyż w znaczącym stopniu ułatwia on odpowiednie wykonanie prac. Występują różne narzędzia budowlane. Ważne jest dobranie takich produktów, które najlepiej nadają się do danej czynności budowlanej. Jeżeli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie, to dobrym pomysłem będzie skorzystanie z rady…

  • Domy szeregowe Wrocław

    Każdy rodzaj budownictwa ma swoje mocne i słabe strony. Niedawno trafiłem na ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości. Domy szeregowe Wrocław to wspaniały pomysł dla kogoś, kto chciałby połączyć dobrodziejstwa mieszkania w mieście, ze swobodą życia w domu wolnostojącym. Początkowo zapaliłem się do tego pomysłu. Domy szeregowe, tworzą zwarte osiedla z pełną infrastruktura mieszkalną. Dogodny dojazd, dobrej…